Візит Міністра закордонних справ Канади до Музею Голодомору

4 Березня 2020

4 березня 2020 року до Національного музею Голодомору-геноциду завітав Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань (François-Philippe Champagne). Він відвідав меморіальну частину музею — скульптуру «Гірка пам’ять дитинства», поклавши квіткову композицію в пам’ять про жертв Голодомору-геноциду.

За даними телеканалу «Прямий», у середу, 4 березня, в МЗС України відбудуться переговори Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Міністром закордонних справ Канади Франсуа-Філіпом Шампанем.

«На порядку денному зустрічі очільників зовнішньополітичних відомств перебуватимуть питання українсько-канадського співробітництва в політико-безпековій, торговельно-економічній, інвестиційній та гуманітарній сферах», — зауважили у дипвідомстві.