Візит Президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги

Новини музею 21 Липня 2020

21 липня 2020 року Національний музей Голодомору-геноциду відвідала Президента Швейцарської Конфедерації Симонетта Зоммаруга.

Вона поклала декоративну композицію з колосків пшениці та ягід до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» та ознайомилася з експозицією території музею.

Як повідомляє Посольство України в Швейцарії, це перший в історії швейцарсько-українських відносин триденний державний візит Президента Швейцарської Конфедерації. Також як для України, так і для Швейцарії, це перший офіційний візит високого рівня після завершення обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Мета двосторонніх переговорів – подальший розвиток контактів між лідерами України і Швейцарії, поглиблення політичного діалогу на всіх рівнях.

21 липня відбудеться зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги. Очікується, що в межах візиту президенти здійснять спільну робочу поїздку на Донбас, щоб ознайомитися з безпековою та соціально-економічною ситуацією в регіоні, а також зі станом реалізації проєктів швейцарської гуманітарної допомоги, — повідомляє УКРІНФОРМ.