На фото Президент Швейцарської конфедерації разом з супроводом на фоні фрагмента скульптурної композиції Янголи скорботи, які розташовані біля входу на територію музею

Візит Президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги

21 Липня 2020

21 липня 2020 року Національний музей Голодомору-геноциду відвідала Президента Швейцарської Конфедерації Симонетта Зоммаруга.

Вона поклала декоративну композицію з колосків пшениці та ягід до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» та ознайомилася з експозицією території музею.

Як повідомляє Посольство України в Швейцарії, це перший в історії швейцарсько-українських відносин триденний державний візит Президента Швейцарської Конфедерації. Також як для України, так і для Швейцарії, це перший офіційний візит високого рівня після завершення обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Мета двосторонніх переговорів – подальший розвиток контактів між лідерами України і Швейцарії, поглиблення політичного діалогу на всіх рівнях.

21 липня відбудеться зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги. Очікується, що в межах візиту президенти здійснять спільну робочу поїздку на Донбас, щоб ознайомитися з безпековою та соціально-економічною ситуацією в регіоні, а також зі станом реалізації проєктів швейцарської гуманітарної допомоги, — повідомляє УКРІНФОРМ.