Вогонь Миру передали до Музею Голодомору

28 Грудня 2020

Передріздвяний та різдвяний час — важливий для Пласту, адже це час поширення Вифлеємського Вогню Миру, який символізує різдвяне тепло, єдність, злагоду та любов до ближніх, — кажуть у Пласті.

Із початку 2000-х років організація привозить Вифлеємський вогонь до Києва з Відня.

28 грудня 2020 року пластуни завітали до Національного музею Голодомору-геноциду, щоб передати Вогонь Миру.

Юлія Коцур, заступниця генеральної директорки Музею: «Ми щиро вдячні Пласту за щорічний візит до Національного музею Голодомору-геноциду, що стало важливою традицією для нашої команди. Важливо, що вогонь, який об’єднує мільйони людей з різних країн світу, потрапляє і до місця пам’яті українців і освітлює Залу Пам’яті нашого Музею».

Пласт — найбільша та найстаріша молодіжна організація України. Мета організації — виховувати свідомих, відповідальних і повновартісних громадян нашої держави.