Вифлеємський вогонь миру у Музеї Голодомору

16 Грудня 2019

15 грудня щорічний Вифлеємський вогонь миру доставили з Відня прямим рейсом до Києва в Михайлівський собор.

Поширення Вифлеємського вогню миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва. Її ідея полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

16 грудня о 17:00 скаутська організація «Пласт» завітала до Музею Голодомору, аби передати Вогонь миру.

«Пластуни передали цей символ любові й добра громаді Києва, а вже зовсім скоро поширюватимуть його у державні установи, лікарні, дитячі будинки. Зокрема, група пластунів повезе Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки нашим захисникам у зону бойових дій. Так, до Різдва пластуни передаватимуть Вогонь всім українцям, аби на Святвечір символ миру, якого ми так прагнемо, запалав у наших домівках», — йдеться у повідомленні на офіційній сторінці  Пласт – український скаутинг.