Прапори США та України на фоні будівлі Українського Національного Музею в Чикаго

Виставка Музею Голодомору «Нас вбивали, бо ми — українці» стала частиною експозиції Українського національного музею в Чикаго

11 Серпня 2020

Національний музей Голодомору-геноциду передав матеріали виставки «Нас вбивали, бо ми — українці» до Українського Національного Музею в Чикаго (куратор Марія Климчак). Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки співпраці з Фундацією Українського геноциду в США (голова Микола Кочерга).

Виставка «Нас вбивали, бо ми — українці» висвітлює правдиві факти про довгозамовчуваний злочин Голодомору-геноциду, організованого тоталітарним комуністичним режимом в особі Сталіна та його посібників. Матеріал подано крізь призму Конвенції запобігання злочину геноциду та покарання за нього, адже основна мета пам’яті — не допустити повторення. При підготовці виставки використано архівні матеріали, спогади людей, які пережили Голодомор, дослідження провідних дослідників теми та правників. Експозицію, створену в 2017–2018 роках, було презентовано в більшості регіонів України, а також в Канаді, Польщі, Португалії та Естонії.

Нагадаємо, що ви також можете замовити будь-яку з виставок для експонування! За детальнішою інформацією про кожен проєкт та для замовлення виставок звертайтеся за телефоном (044) 254-45-12 або пишіть нам на пошту [email protected]. Ми відкриті до співпраці! Зробіть ваш простір інформативним!