Виставка Музею Голодомору у французькому місті Ансі

30 Листопада 2023

У французькому місті Ансі 25 листопада відкрилася виставка «Голодомор: советський геноцид українців». Виставка підготовлена Музеєм Голодомору, а переклад французькою здійснила Асоціація Ансі Україна (Association Annecy Ukraine). Також Асоціація взяла на себе організацію виставки в місті Ансі.

«Злочин проти людяності, який Росія, як спадкоємець СРСР, ніколи не визнавала, і за який не несе відповідальності. Зло, яке залишається безкарним, завжди повертається. Завжди. Сьогодні Росія, держава-терорист, продовжує вбивати мирних жителів в Україні, і знищує все, до чого може дотягнутися. І вона все ще залишається безкарною», – наголосила одна з організаторок виставки Anastasiia Ogii.

Виставка відкрилася в одному з закладів у центрі міста та викликала зацікавлення серед французької аудиторії. Також у рамках виставки відбувся показ фільму «Голод до правди» Андрія Ткача.

До речі, це не перший наш досвід колаборації з Асоціацією Ансі Україна. Раніше ми вже співпрацювали над перекладом виставки «Непокараний геноцид українців повторюється».

Merci! Association Annecy Ukraine. Дякуємо за співпрацю!

Фото – Асоціація Ансі Україна.