Виставку Музею Голодомору “Чому росія краде зерно? (Не)нова історія злочину” представили у Гамбурзі

26 Листопада 2022

24 листопада Генеральне консульство України в Гамбурзі у центральному соборі міста — церкві Святого Петра — організувало поминальний захід до 90-х роковин Голодомору. На події виступили Генеральний консул України в Гамбурзі Ірина Тибінка та Голова Об’єднання Українських Організацій у Німеччині Ростислав Сукенник.

Присутні могли ознайомитися з виставкою “Чому росія краде зерно? (Не)нова історія злочину”, створену Музеєм Голодомору. Вона буде доступна для огляду до 28 листопада.

Представники громади зачитували спогади свідків Голодомору, а Генеральний консул України в Гамбурзі, Ірина Тибінка, в своїй промові зачитувала цитати істориків і дослідників геноциду. Пані Тибінка зазначила: “…це важливо, бо німці переважно знають історію, розказану росією, а зараз ми маємо нагоду говорити від свого імені і надати докази злочинів радянської влади щодо українців”.

Переклад виставки на німецьку мову та її експонування у Гамбурзі відбулися завдяки співпраці Музею з Об’єднанням Українських Організацій у Німеччині. Особлива подяка — Ростиславу Сукеннику та Олені Буруль.