Завершальний етап конкурсу дитячої художньої творчості «Пам’ять майбутнього»

4 Листопада 2019

1 листопада 2019 року відбувся завершальний етап конкурсу дитячої художньої творчості «Пам’ять майбутнього», голосування за «Приз глядацьких симпатій» припинено. Оскільки надходили скарги щодо «накручування» голосів, організаторами створена тимчасова комісія з виявлення можливих порушень та визначення переможця. Офіційну інформацію щодо результатів роботи комісії ви зможете отримати 5 листопада 2019 року.

7 листопада 2019 року заплановано проведення мистецького інтерактиву – гості музею зможуть проявити свої творчі здібності та долучитись до Всеукраїнських скорботних заходів напередодні  86-х роковин Голодомору 1932-33 років. Для проведення акції організаторами будуть надані відповідні матеріали. Окрім цього, для учасників конкурсу будуть запропоновані дві безкоштовні екскурсії по нашому музею. Екскурсії будуть проведені відповідно до комплектації груп, тому будемо вдячні, якщо ви завчасно залишите свою заявку.

Якщо з якихось причин ви не зможете потрапили на захід 7 листопада 2019 року, то  побачити виставкову експозицію зможете з 7 до 22 листопада за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 3.

Приходьте та запрошуйте друзів!