Завершився спільний з одеськими колегами проєкт Museum Talk

1 Листопада 2023

Завершився наш спільний проєкт з Одеським національним художнім музеєм Museum Talk.

У рамках цієї співпраці впродовж вересня-жовтня науковці Музею Голодомору прочитали низку лекцій в Одесі, під час яких розповіли про Голодомор-геноцид та його паралелі з сучасними подіями, про масовий штучний голод 1921—1923 років, перебіг Голодомору на Кубані, термінологію злочину та про повсякдення і майбутні перспективи нашого музею. Лекції відвідали десятки одеситів. Тема Голодомору викликала зацікавлення у людей різного віку.

Загалом це був корисний і цікавий досвід. Дякуємо нашим партнерам — Одеському національному художньому музею за співпрацю, а також чудові фото. Дякуємо відвідувачам за інтерес до теми і гострі запитання. Дякуємо нашим науковцям Дмитру Білому, Андрію Іванцю, Івану Петренку, Дмитру Байкєнічу та в.о. генерального директора Лесі Гасиджак за цікаві розповіді.

Сподіваємося на наступні корисні й цікаві спільні проєкти!

Фото — Одеський національний художній музей.