Зустріч лекторів музею із освітянами Києва

3 Лютого 2020

3 лютого 2020 року лектори Музею Голодомору відвідали наради заступників із виховної роботи у школах Оболонського і Дніпровського районів. Співробітниці музею розповіли про освітні заняття, заходи, проєкти музею.

Освітяни — перше джерело, звідки діти можуть дізнатися історію своєї держави. Тема Голодомору як одного із найжахливіших злочинів проти людства у ХХ столітті важлива для того, щоб застерегти суспільство від повторення геноцидів у майбутньому та сформувати уявлення про цінність прав людини.

Діти дуже вразливі до травматичної історії. Саме тому важливо правильно подати цю інформацію для різних вікових категорій. Про це можна дізнатися більше від Ольги Вигодованець, екскурсовода Національного музею Голодомору-геноциду у матеріалі радіо Культура.

Нагадаємо, Музей Голодомору має 9 освітніх занять та майстер-класів, які комплексно розповідають про Голодомор-геноцид. Наші лектори є експертами з теми й через інтерактивні заняття правдиво та правильно подають інформацію.