Зустріч з педагогами Дарницького району Києва

12 Березня 2019

11 березня відбулась зустріч співробітників Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» з заступниками директорів шкіл Дарницького району Києва.

Захід, який пройшов в Київській гімназії №290, зібрав близько 50 педагогів.  Співробітники екскурсійно-освітнього відділу Меморіалу жертв Голодомору розповіли про освітні проекти музею. Усі учасники семінару отримали інформаційні листівки про інтерактивні заняття та майстер-класи які проводить музей для школярів різних вікових категорій.

Також, усі присутні отримали брошуру створену на основі матеріалів виставки «Нас вбивали, бо ми – українці». У виданні структуровано подана найважливіша інформація про Голодомор-геноцид у доступному для широкого загалу викладі.

Співробітники Меморіалу наголосили на важливості знайомства дітей з темою Голодомору-геноциду з наймолодшого віку і роботою музею в цьому напрямку.

Головним завданням таких зустрічей є обмін досвідом між педагогами та працівниками Меморіалу з метою доступного викладу теми Голодомору для дітей різних вікових категорій.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Меморіал та Міносвіти провели семінар для вчителів про форми і засоби вивчення Голодомору у закладах освіти.