Зустріч з педагогами Дарницького та Деснянського районів Києва

12 Квітня 2019

10-11 квітня співробітники Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» провели зустрічі з викладачами історії шкіл Дарницького та Деснянського районів Києва.

Заходи, організовані за сприяння районних відділів освіти, відвідали близько 100 педагогів.  Співробітники Меморіалу жертв Голодомору поділилися досвідом роботи з дітьми різних вікових категорій. Завдяки жвавій дискусії педагоги та музейники поділилися навчальними практиками, які використовуються у роботі зі школярами. Вчителі відзначили, що учні краще сприймають матеріал на уроках історії після того, як відвідають музей. Співробітники Меморіалу звернули увагу на найпоширеніші запитання учнів, які виникають після ознайомлення з експозицією та власними спостереженнями за реакціями дітей на різні складові Голодомору-геноциду.

Співробітники музею поінформували усіх учасників семінару про інтерактивні заняття, майстер-класи та навчальні фільми, розроблені музеєм. Також педагоги отримали брошуру, створену на основі матеріалів виставки «Нас вбивали, бо ми – українці». У цьому виданні структуровано подана найважливіша інформація про Голодомор-геноцид у доступному для широкого загалу викладі.

Нагадаємо, Меморіал жертв Голодомору оголосив конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО» до 86-их роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.