У Флориді презентували виставку про Голодомор-геноцид

19 Лютого 2021

Щороку до Дня пам’яті жертв Голодомору-геноциду відбувається виставка матеріалів про Голодомор у публічній бібліотеці Джакаранда в місті Веніс (округ Сарасота штату Флорида). Через пандемію заплановану в 2020-му виставку перенесли на лютий 2021-го року.

Матеріали виставки про Голодомор-Геноцид представляють Віра Боднарук і Леся Попель

Виставку організувала референтура зовнішніх зв’язків 56-го відділу Союзу українок Америки. Матеріали про Голодомор надали: бібліотека ім. Сенатора Юзика при Осередку ім. св. Андрія в Норт-Порті, а також Лідія Білоус, Оксана Лев і Віра Боднарук.

Для довідки:

Адреса бібліотеки: Jacaranda Public Library, 4143 Woodmere Park Blvd, Venice, FL. Тел.: 941-861-1272.

Джерело: «Міст»