У столиці Італії відбудеться показ фільму про Голодомор

24 Липня 2019

24 липня, у Римі відбудеться показ фільму «Гіркі жнива», повідомляє Укрінформ посилаючись на допис Вікторії Шевченко у Facebook.

«У Римі фільм можна подивитись у кінотеатрі Nuovo Cinema Aquila з 18 по 24 липня, сеанс о 19:00», – зазначається у повідомленні.

Як зазначається, канадська кінострічка «Гіркі жнива» (Raccolto Amaro) – історія про любов всупереч смерті, непереборну волю до життя і дух боротьби, який не згасити, – вийшла на екрани Італії 18 липня. Прокат фільму  здійснюється італійською кінокомпанією PFA Films. 

«Обов’язково сходить на фільм, запросить друзів-італійців. Ми маємо знати та пам’ятати свою історію та доносити її світу, якою б гіркою вона не була», – написала Вікторія Шевченко. 

Більше інформації можна дізнатись на італійській сторінці фільму.

Як відомо, «Гіркі жнива» (англ. Bitter Harvest) — канадський кінофільм про історію кохання в розпал українського Голодомору 1932—1933 років. Стрічка вийшла в український прокат 23 лютого 2017 року.

У центрі картини Юрій, талановитий художник-селянин, нащадок козацького роду, що намагається жити зі своєю коханою у створених радянською владою умовах, приймаючи удари і утиски. Але, зрештою, коли його родина та земляки стають жертвами штучного голоду та сталінських репресій, він повстає, аби врятувати рідних, помститися і покинути Радянську Україну, щоби донести правду світові про жахіття Голодомору.

Фото: сторінка Raccolto amaro у Facebook