У Здолбунові відкрили виставку присвячену Голодомору

12 Лютого 2019

У Здолбунівській центральній районній бібліотеці (Рівненська область), презентували виставку «Україна. Голодомор 1932 – 1933. Геноцид голодом», повідомляє ресурс Здолбунівська правда.

Матеріали підібрані таким чином, що в логічній та доступній формі висвітлюють причини, перебіг та наслідки Голодомору. Виставка деталізує історію Голодомору 1932-1933 років в Україні та пояснює, чому Голодомор є геноцидом.

Представлені матеріали охоплюють майже століття, розповідаючи про передісторію Голодомору та його наслідки, які досі даються взнаки в українському суспільстві. Виставка розпочинається інформацією про те, якою була Україна на початку ХХ століття, за 30 років до трагедії, і завершується відродженням пам’яті про Голодомор 1932-1933 років в Україні на сучасному етапі державотворення.

Виставка «Україна. Голодомор 1932 – 1933. Геноцид голодом», розроблена Українським інститутом національної пам’яті, Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», Міністерством закордонних справ України.