Рука, що тримає смартфон, на екрані якого зображена дівчинка з колосками

Екскурсія Музеєм онлайн + спілкування з гідом

2 Грудня 2020

Відвідувачі, вчителі, батьки, учні та студенти — запрошуємо всіх на онлайн-екскурсію Музеєм Голодомору!

Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому, зі своєї школи чи з будь-якого куточку світу.

Команда музею з турботою ставиться до кожного відвідувача, однак карантинні обмеження вимагають змін у нашій роботі. Ми подбали, щоб під час віртуального відвідування збереглася жива взаємодія з екскурсоводом.

Формат відеоекскурсії дає змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції музею.

Як відбувається відеоекскурсія?

Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин. Перша — це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею.

У першій частині ви матимете змогу:

• потрапити до Музею Голодомору, не виходячи з дому;
  • дізнатися причини і механізми Голодомору;
  • зрозуміти, чому Голодомор є геноцидом українців;
  • довідатися більше про вшанування вбитих голодом в 1932–1933 роках;
  • усвідомити, чому важливо зберігати родинну й національну пам’ять про Голодомор.

Друга частина відбуватиметься у форматі відеоконференції через платформу Zoom. Співробітниця музею відповість на ваші запитання, пояснить незрозумілі  моменти й надасть додаткову інформацію.

Загальна тривалість відеоекскурсії — до 45 хвилин.

Як забронювати онлайн-екскурсію?

Для того, щоб відвідати музей онлайн, слід зареєструватися завчасно (щонайменше за три дні).

Відеоекскурсія доступна щодня з 10.00 до 18.00.

Для реєстрації заповніть форму за посиланням.

Скільки коштує?

Вартість відеоекскурсії — 20 грн з однієї особи; мінімальна група — 5 осіб (при замовленні екскурсії для меншої кількості учасників оплата здійснюється за 5 осіб).

Контакти для зворотного зв’язку:

Телефони для реєстрації:

(044) 254-45-11 / (044) 254-45-12

Електронна пошта: [email protected]

Чекаємо на вас онлайн і офлайн!