Наші онлайн-заняття

14 Травня 2021

Відтепер освітні заняття в Музеї Голодомору доступні онлайн!

Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому, зі своєї школи чи з будь-якого куточку світу.

Тренінг «У пошуках права» (для підлітків 10–14 років)

Під час заняття лектор музею розповідає про сучасні права людини, закріплені в міжнародному та національному праві, та допомагає дітям усвідомити небезпеку байдужості до дискримінації та порушення свобод.

На тренінгу група також досліджує порушення прав людини під час Голодомору — геноциду української нації. Знання про один із найбільших злочинів у людській історії застерігають від його повторення та закликають до збереження нашої правової держави — України.

Інтерактивний урок «Історія одного щоденника» (для учнів 9–11 класів)

На занятті учні працюють з джерелами особистого походження (щоденники) та візуальними джерелами (світлини), дізнаються про основні аспекти політики комуністичного тоталітарного режиму (процеси колективізації і розкуркулення) та становище українців у 1930–1933 роках (зокрема під час Голодомору-геноциду 1932–1933 років) крізь призму спогадів учительки з Харківщини Олександри Радченко.

Учасники навчаються аналізувати первинні історичні документи, критично мислити, формувати особистісне ставлення до історії та розуміти її уроки, розвивають історичне мислення.

Інтерактивний урок «Геноцид — що це?» (для учнів 9–11 класів)

Під час уроку слухачі дізнаються про походження і значення терміну «геноцид», про прийняття Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, її ініціатора Рафаеля Лемкіна та його погляд на Голодомор як геноцид української нації. На занятті учні проаналізують тексти постанов та розпоряджень 1932–1933 років, якими керувалися виконавці Голодомору, а також переглянуть відеоспогади свідків Голодомору, які ілюструють геноцидні дії, спрямовані на знищення українців.

 

Тривалість кожного із занять — 45 хвилин.

Як забронювати онлайн-заняття?

Слід зареєструватися завчасно (щонайменше за три дні).

Заняття доступні щодня з 10.00 до 18.00.

Для реєстрації заповніть форму за посиланням.

Скільки коштує?

Вартість заняття — 20 грн з однієї особи; мінімальна група — 5 осіб (при замовленні заняття для меншої кількості учасників оплата здійснюється за 5 осіб).

Контакти для зворотного зв’язку:

Телефони для реєстрації:

(044) 254-45-11 / (044) 254-45-12

Електронна пошта: [email protected]

Чекаємо на вас онлайн і офлайн!