Я іду в Музей Голодомору: сплануйте свій візит

31 Січня 2023

Щоб ви могли краще спланувати свій візит до Національного музею Голодомору-геноциду, ми пропонуємо вам заздалегідь ознайомитись з інформацією, що стане в нагоді.

ЯК ДОБРАТИСЬ ДО МУЗЕЮ?

Національний музей Голодомору-геноциду розташований за адресою Київ, вулиця Лаврська, 3.

ПІШКИ

Станція метро «Арсенальна» найближча до нашого музею. 

Від неї 10 хвилин пішки (900 метрів) вулицею Івана Мазепи через площу Слави, де потрібно буде спуститись у підземний перехід,

а далі вулицею Лаврською повз Парк слави іти до території нашого музею, біля входу до якої ви побачите дві фігури Янголів.

Також можна пройти через парк, до входу в Музей ведуть паркові доріжки зі сходами або з’їздом.

ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ

Від станції метро «Арсенальна» можна доїхати автобусами №№ 24, 25, Тр 38 або маршрутним автобусом № 470. Зупинка розміщена по лівій стороні вулиці Івана Мазепи,

від станції метро до неї можна дістатись через підземний або наземний перехід.

Автобусами № 25, Тр № 38 та маршрутним автобусом № 470 також можна дістатись до Музею від станції метро «Печерська», зупинка «Площа Лесі Українки».

Їхати потрібно до зупинки «Національний музей Голодомору-геноциду».

До Музею потрібно перейти дорогу наземним переходом, а потім рухатись углиб території стежками, що вимощені кам’яною плиткою.

Вхід до Зали пам’яті розміщений на території між скульптурою «Гірка пам’ять дитинства» та Свічею пам’яті.

Щоб потрапити всередину музею потрібно спуститись вниз сходами.

Також можете скористатися ліфтом.

Якщо маєте потребу скористатися ліфтом або вам потрібна допомога наших співробітників, телефонуйте за номерами (044) 254 45 12 або (044) 254 45 88.

ЯК ПРИДБАТИ КВИТКИ?

Придбати вхідні квитки або замовити екскурсію ви можете безпосередньо в приміщенні музею, каса розміщена праворуч від входу до Зали пам’яті. Каса працює з 10.00 до 17.45. Окрім квитків ви можете придбати також книги або сувенірну продукцію, замовити екскурсію.

Нагадаємо, що музей можуть відвідати безкоштовно (за наявності документів, що надають право на пільгу):

– особи з інвалідністю І та ІІ групи;

–  діти дошкільного віку;

–  учасники бойових дій;

– військовослужбовці;

– працівники музеїв та заповідників.

Також в останню неділю кожного місяця безкоштовний вхід (за наявності документів, що надають право на пільгу) для:

– пенсіонерів;

–  учнів;

– студентів ЗВО.

Рекомендуємо забронювати екскурсію, майстер-клас або освітнє заняття заздалегідь за телефонами 044 254 45 11, 044 254 45 12, написавши на email  [email protected] або заповнивши форму на сторінці “Запланувати візит. Детальніше про наші послуги можна дізнатись за посиланням 

Для людей з порушеннями зору ми пропонуємо адаптовану екскурсію експозицією. Замовити її також краще завчасно за телефонами 044 254 45 11 або 044 254 45 12. Під час екскурсії ми пропонуємо оглянути тактильні копії історичних фотографій з аудіодескрипцією, яку можна прослухати за QR-кодом, та тактильний макет території Музею.

До Зали пам’яті дозволено заходити з собакою-поводирем.

НА ЯКИЙ ЧАС ПЛАНУВАТИ ВІЗИТ?

Наш музей працює кожного дня з 10.00 до 18.00.

Під час воєнного стану музей приймає відвідувачів у четвер, п’ятницю, суботу та неділю з 10:00 до 18:00. 

Радимо також попередньо перевірити графік роботи музею, про всі зміни ми повідомляємо у соціальних мережах Facebook і Instagram або на сайті музею в розділі Новини.

Музей не приймає відвідувачів під час стабілізаційних або аварійних відключень електрики, інформацію про можливі відключення ви можете уточнити за телефонами 044 254 45 11, 044 254-45 12 або на сторінці ДТЕК за адресою Лаврська, 3

Зазвичай відвідувачів більше у вихідні після 12.00 та у будні дні в другій половині дня, тому для комфортного ознайомлення з експозицією рекомендуємо планувати візит на першу половину дня.

ОНЛАЙН-ВІЗИТ ДО МУЗЕЮ

До Музею Голодомору можна завітати також віртуально. За цими посиланнями ви знайдете інформацію про онлайн-екскурсії, які пропонує музей:

Екскурсія Музеєм онлайн + спілкування з гідом

Відеоекскурсія Музеєм Голодомору для дітей 1-6 класів

ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ 

В Залі пам’яті ви можете перепочити на лавах, що розміщені біля Вівтаря пам’яті. Також ними можна скористатись під час перегляду відео, яке проєктується на стіни.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ

Експонати, які ви побачите в музеї, дуже давні, більшості з них понад 100 років. Саме тому їх не можна торкатись, щоб не пошкодити; 

В музеї не дозволяється бігати або голосно розмовляти, бо це буде заважати іншим відвідувачам.

Великі рюкзаки або валізи ми просимо залишати біля входу, щоб вони не заважали під час огляду експозиції ані вам, ані іншим відвідувачам.

Велосипеди, самокати та скейтборди також потрібно залишити вдома або біля входу.

В музеї дозволяється використовувати дитячі візочки або візки для маломобільних відвідувачів.

Просимо не приносити до експозиційної зали їжу та напої (крім води в пляшках).

До музею не дозволяється заходити у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

У разі порушення цих правил ми змушені будемо перервати екскурсію або візит до музею. Кошти за вхідні квитки або оплачену екскурсію повернуті не будуть.