Постер до лекції дотик на пам'ять

Лекція «Психологія людей з порушеннями зору» в рамках проєкту «Дотик на пам’ять»

21 Липня 2020

Що таке тифлопсихологія, що вона вивчає та чому важливо розуміти її основи?

Особливості психології людей із порушенням зору, відчуття та типи сприймання — про ці та дотичні теми розповість фахівець з теми доступності та тифлопедагогіки Ольга Свєт.

В рамках проєкту Музею Голодомору «Дотик на пам’ять» ми проведемо відкриту онлайн-лекцію для працівників культурних інституцій.

Ми віримо, що культурні простори мають бути доступними кожному, саме тому в рамках проєкту вперше в Україні буде створено можливість для незрячих «побачити» архівні фото, зроблені у 1932-33 роках, прослухати унікальні свідчення очевидців Голодомору, ознайомитись із архівними документами, дослідити територію музею.

Разом із ГО «Культурні географії» та тифлопедагогинею Ольгою Свєт наша команда оволодіє навичками роботи з людьми з порушеннями зору для створення музейної програми й покращення обслуговування таких відвідувачів.

Запрошуємо наших колег, а також усіх зацікавлених у темі доступності, долучитися до онлайн-лекторію, аби через знання, навички та вміння створювати досвіди доступності.

Участь безкоштовна.

Щоб зареєструватися на онлайн-лекцію, заповніть, будь ласка, форму.

На вашу пошту прийде підтвердження реєстрації, нагадування про подію, а також посилання на ZOOM-зустріч.