Лекція «Психологія людей з порушеннями зору» в рамках проєкту «Дотик на пам’ять»

Анонси 21 Липня 2020

Що таке тифлопсихологія, що вона вивчає та чому важливо розуміти її основи?

Особливості психології людей із порушенням зору, відчуття та типи сприймання — про ці та дотичні теми розповість фахівець з теми доступності та тифлопедагогіки Ольга Свєт.

В рамках проєкту Музею Голодомору «Дотик на пам’ять» ми проведемо відкриту онлайн-лекцію для працівників культурних інституцій.

Ми віримо, що культурні простори мають бути доступними кожному, саме тому в рамках проєкту вперше в Україні буде створено можливість для незрячих «побачити» архівні фото, зроблені у 1932-33 роках, прослухати унікальні свідчення очевидців Голодомору, ознайомитись із архівними документами, дослідити територію музею.

Разом із ГО «Культурні географії» та тифлопедагогинею Ольгою Свєт наша команда оволодіє навичками роботи з людьми з порушеннями зору для створення музейної програми й покращення обслуговування таких відвідувачів.

Запрошуємо наших колег, а також усіх зацікавлених у темі доступності, долучитися до онлайн-лекторію, аби через знання, навички та вміння створювати досвіди доступності.

Участь безкоштовна.

Щоб зареєструватися на онлайн-лекцію, заповніть, будь ласка, форму.

На вашу пошту прийде підтвердження реєстрації, нагадування про подію, а також посилання на ZOOM-зустріч.