Музей Голодомору представить виставковий проект на київському залізничному вокзалі

1 Липня 2019

У четвер, 4 липня 2019 року, у вестибюлі Південного вокзалу станції Київ-Пасажирський, Національний музею «Меморіал жертв Голодомору» презентує інформаційний виставковий проект «Голодомор: нищення ідентичності».

Серія дизайнерських плакатів інформує про унікальні предмети та явища культури і науки, суспільного розвитку й побуту, про українців, які змінювали історію, про все, що формує нашу ідентичність, і що було знищено, ліквідовано чи деформовано після окупації України більшовиками. А Київський вокзал – цей найбільш людний транспортний центр України та найбільші ворота столиці – виведе проєкт на небачений досі масштаб та дозволить охопити якнайбільше українців з різних куточків України й іноземців.

Урочисте відкриття відбудеться о 12:00, 4 липня 2019 року в вестибюлі Південного вокзалу станції Київ-Пасажирський (за адресою Г. Кірпи, 4).

Запрошуємо всіх охочих завітати на відкриття або ознайомитися з виставкою протягом липня-серпня, а також переглянути відеоролик на інформаційному табло вокзалу!!!

Проєкт «Голодомор: нищення ідентичності» створено співробітниками Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у співпраці з близько 10-ма музейними та архівними установами України до 85-х роковин Голодомору-геноциду. У формі банерної виставки його було експоновано вже в більш ніж 5 музеях на всій території України, на його основі музеєм було видано брошуру, а як серія інформаційних постерів він «курсував» у всіх метрополітенах України – у листопаді 2018 у Києві, у травні 2019 у Дніпрі, у червні 2019 у Харкові. Тепер ми виходимо на надміський рівень та відкриваємося на Київському вокзалі!