Навчальний фільм про Голодомор презентують вчителям у музеї

15 Листопада 2016

15 листопада 2016 14:00
Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» м. Київ, вул. Лаврська , 3

15 листопада 2016 року в Меморіалі жертв Голодомору відбудеться презентація навчального фільму «Територія Голодомору: пам’ять невмируща». Фільм створений Канадським Музеєм Прав Людини у співпраці з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

Кінострічка орієнтована на шкільну аудиторію, тому в Україні першими його побачать вчителі історії шкіл міста Києва, яким фільм презентують Посол Канади в Україні та президент Канадського Музею Прав Людини. В подальшому фільм буде використовуватись під час екскурсій та інтерактивних уроків у музеї та буде поширено серед навчальних закладів України.

В фільмі досліджено впливи масової інформації на подолання мовчання навколо порушень прав людини. Та піднімаються важливі питання: якою є роль і які обов’язки ЗМІ у формуванні громадської думки щодо порушень прав людини? Що ми можемо зробити, як особистості, як спільноти, як нації, для гарантування того, що геноциди, такі як Голодомор, ніколи не повторяться?

Сюжетна лінія зосереджується на міжнародній пресі, яка публікувала інформацію про Голодомор. Центральним напрямком є боротьба мас-медіа: Уолтера Дюранті, який симпатизував політиці Сталіна та заперечував факт масового вбивства українців в 1930-х роках, і журналісти Гарет Джонс та Малькольм Маггерідж, які намагалися донести правду.

Прес-служба музею: тел. (044) 254-45-12, [email protected].