Online I Семінар для гідів про Голодомор-геноцид від Музею Голодомору

21 Квітня 2021
Музей Голодомору запрошує гідів, екскурсоводів і краєзнавців Києва і всієї України на відкритий онлайн-семінар про геноцид українців 1932–1933 років.
• Як розповісти іноземцям про Голодомор, які терміни підібрати та чому ця тема актуальна?
• Чим зацікавити туристів-українців під час оповіді про геноцид?
• Як працювати з різними віковими категоріями при обговоренні травматичної історії?
На семінарі музейники покажуть окремі художні елементи експозиції музею, ознайомлять з відеоекскурсією та розкажуть про історію Голодомору. Також співробітники порадять, як краще розповідати про Голодомор, та дадуть відповіді на ваші запитання.
▪️Де: Zoom (посилання на подію надійде вам на електронну скриньку в переддень семінару).
▪️Коли: 12 травня 2021 року, 10:00.
▪️Тривалість: 4,5–5 годин.
▪️Участь у семінарі безкоштовна за умови реєстрації за посиланням.
🏛Музей Голодомору — це єдиний у світі музей, який розповідає про геноцид українців. Він навчає протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігає суспільство від повторення вчинення злочину геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор.