постер з колосами

«Потяг української ідентичності» презентує Меморіал жертв Голодомору у Київському метрополітені

20 Листопада 2018

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» спільно з КП «Київський метрополітен» запрошують представників ЗМІ на прес-тур проектом «ПОТЯГ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ».

Презентація відбудеться 21 листопада 2018 року, в середу, в електродепо «Оболонь» (вул. Озерна 3, ст. м. Героїв Дніпра). Початок об 11:00.

Участь – за умови обов’язкової акредитації до 15:30  20 листопада

За формою https://docs.google.com/forms/d/1cBeobCrri_ncUX9A7YYwpXMTUMA5p3RZnQGajd-kf8I/edit

тел. (044) 254-45-12, [email protected] [email protected] .

При собі обов’язково мати журналістське посвідчення, або будь-який документ, що посвідчує особу.

Найбільше жителів Києва користується послугами метрополітену, як «швидкого, зручного і надійного» виду комунального транспорту. Вранці і ввечері, часом і вдень, хтось їде кілька зупинок, а хтось – і близько години. Київське метро часто називають «найбільш читаючим», адже хтось читає зі смартфонів, хтось, класично, з паперових носіїв, хтось серйозні речі, а хтось – легке чтиво.

Саме тому ідея науково-просвітницького проекту Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» полягає в тому, щоб розповісти пасажирам про унікальні предмети та явища культури і науки, суспільного розвитку й побуту, про українців, які змінювали історію і на початку ХХ ст. визначали націю, готову до суверенного життя, про все, що становить нашу ідентичність, і все, що було знищено, ліквідовано чи заборонено, після того, як Україна була окупована більшовиками. Саме вони у 1932–1933 рр. вчинили один із найбільших злочинів в історії людства – Голодомор-геноцид, об’єктом якого стала українська нація.

Проект  «Потяг української ідентичності» – серія з 22 постерів, які розміщенні на рекламних щитах у 6 вагонах одного поїзду метрополітену на синій гілці.