Презентація фільму “Я про них пам’ятатиму…”

11 Листопада 2019

Де: Національний музей Голодомору-геноциду (м. Київ, вул.. Лаврська, 3)

Коли: 22 листопада, 12:00

22 листопада о 12:00 Музей Голодомору презентуватиме нову стрічку «Я про них пам’ятатиму…», де через запитання 11-річного Юрка до батька, розповідається історія Голодомору та її досі невідомі факти. Головний герой є онуком Михайла Іллєнка, автора сценарію фільму “Толока”, що у свою чергу охоплює 14 важливих фрагментів історії України серед яких — Голодомор.

Прийшовши до кінотеатру на допрем’єрний перегляд фільму, у хлопчика виникає низка запитань про геноцид українського народу, які він обговорює з татом: “Чому люди помирали?”, “Чому стався Голодомор?”, “Що таке геноцид?”, “Хто винен?”. У фільмі детально розглядаються механізми вчинення злочину:  “закон про 5 колосків”, хлібозаготівельна кампанія, “чорні дошки”, паспортна система, заборона виїзду. Науковими консультантами фільму стали провідні дослідники — О.Стасюк, Р.Сербин, В.Сергійчук, В. Марочко, Ф.Турченко, І.Шугальова, М.Антонович, А.Кісь. Фільм вироблено компанією “Євразія-Медіа”. Акредитація.