Презентація книги «Ґарет Джонс. Ціна правди»

5 Листопада 2019

Коли: 15 листопада, 16:00

Де: Музей Голодомору-геноциду (м. Київ, вул. Лаврська, 3)

 

Запрошуємо на презентацію книги видавництва «Жнець» «Ґарет Джонс. Ціна правди». До книжки увійшли вибрані статті та хроніка життя і пам’яті британського журналіста валлійського походження Ґарета Джонса.

 

Книга видана двома мовами — українською та англійською — за ініціативи видавництва та доценток кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики КНУ  імені Тараса Шевченка Марини Женченко та Ярослави Приходи до виходу у широкий прокат історичного трилера «Ціна правди», що розповідає історію журналіста Ґарета Джонса та показує найтрагічніші події України його очима – радянський Голодомор-геноцид проти української нації в 1932-1933 рр..

 

В основі книги — бакалаврський книжковий проєкт студенток Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Валентини Пасічної та Олени Тищук «Журналіст Ґарет Джонс».

Учасники презентації:

Олеся Стасюк, генеральний директор Національного музею Голодомору-геноциду

Ігор Женченко, директор видавництва «Жнець»

Марина Женченко, видавчиня, доцентка кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Ярослава Прихода, доцентка кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Поліна Толмачова, маркетинг-директорка FILM.UA Group

Віктор Брехуненко, директор Інституту дослідження Голодомору

 

Вхід на подію вільний, за реєстрацією: forms.gle/GdvmipbqDsZYrx1h9

Кількість місць обмежена.

 

Про фільм.

У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про злочини проти  українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

 

Прем’єра фільму в Україні – 28 листопада 2019 року.

Дистрибутор – MMD UA та FILM.UA Distribution.

Режисер: Аґнєшка Голланд

Автор сценарію: Андреа Халупа

Продюсер: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа

У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші

 

Фільм «Ціна правди» спільного виробництва Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute), України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно) та Великої Британії (Jones Boy Film).