У Меморіалі жертв Голодомору триває громадське обговорення

24 Червня 2019

20 травня 2019 року Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» на офіційному веб-сайті Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» було розміщено  Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (http://memorialholodomor.org.ua/anounces/informaciyne-povidomlennya-pro-provedennya-gromadskogo-obgovorennya-/)

 

Зауваження та пропозиції від громадськості приймалися до 20 червня 2019 року на поштову адресу: 01015, м. Київ, вул. Лаврська, 3 (Національний музей «Меморіал жертв Голодомору») та на адресу електронної пошти: memoholod@ukr.net.

 

Пропозицій та зауважень щодо перейменування від громадських організацій та громадян України не надходило. Перейменування підтримали Асоціація дослідників голодоморів в Україні, Громадська організація «Всеукраїнська правозахисна організація „Меморіал“ імені Василя Стуса», благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору», Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр, Інститут дослідження Голодомору.

Публічне обговорення перейменування Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у формі засідання за круглим столом відбудеться 22 липня 2019 року об 11:00 в приміщенні Зали пам’яті Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».