Запрошуємо на презентацію книги Володимира Сергійчука «Українські державники: Володимир-Юрій Данилів»

25 Листопада 2021

26 листопада  відбудеться презентація книги Володимира Сергійчука «Українські державники: Володимир-Юрій Данилів».

Презентація розпочнеться о 15:00 у Залі Пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду (м. Київ, вул. Лаврська, 3).

Спікери заходу:

Олеся Стасюк – генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду.

Володимир Сергійчук – автор книги “Українські державники: Володимир-Юрій Данилів”, голова Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду, завідувач кафедри історії світового українства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор.

Андрійка Данилів – донька Володимира-Юрія Даниліва, президентка Фундації імені Володимира-Юрія Даниліва.

Акредитація на подію: https://forms.gle/7u5XkaJS1jdPqkoLA

Відвідати захід можливо лише за умови наявності сертифіката про вакцинацію або негативного ПРЛ-тесту.

Про книгу.

В історії нашого народу не раз траплялося, коли його, бездержавного, можна було розпинати на найвищій Голгофі, а на злочинців не тільки не спадала  заслужена кара, а навпаки – вони  і далі зловтішно гострили ножі на українство.

У 1932 – 1933 роках в СРСР і далеко за його межами комуністичний пропагандистський апарат змінював реальність і підміняв поняття, демонструючи “псевдоуспіхи” індустріалізації, колективізації, соціальної сфери (формування “нової людини”). Злочин геноциду українців комуністичний тоталітарний режим замовчував і приховував дисятиліттями.

Проте були люди, які незважаючи ні на що поширювали правду про Голодомор. Український адвокат з Торонто, уродженець Львівщини Володимир-Юрій Данилів у 1983 році ініціював перед Світовим Конгресом Вільних Українців створення Міжнародної комісії юристів, що 1988 року дала оцінку злочину більшовицької Москви в організації Голодомору-геноциду. Він доклав багато зусиль, аби добитися від збайдужілої західної демократії надто несміливих кроків щодо повернення української правди!

Саме Володимир-Юрій Данилів як громадський провідник українських промисловців Канади був промотором створення кафедри українознавства в Торонтському університеті. Саме він організовував у Канаді Комітет приятелів Криму.

Про поширення правди про Голодомор та інші добрі справи  Володимира-Юрія Даниліва на благо своєї Батьківщини український історик Володимир Сергійчук написав у книзі “Українські державники: Володимир-Юрій Данилів”.

Аби отримати більше інформації про наші проєкти та інформаційно підтримати їх, звертайтеся за додатковою інформацією, написавши на пошту [email protected] або зателефонувавши: +380997609726 (Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею).