Зустріч зі свідком Голодомору Миколою Онищенком

12 Листопада 2018

Дата та час проведення: 13 листопада 2018 р. о 12:00

Місце проведення: Національний музей  «Меморіал жертв Голодомору» (Київ, вул. Лаврська, 3)

В рамках проекту «Усна історія Голодомору» Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» продовжує цикл зустрічей із людьми, що є свідками геноциду української нації.

13 листопада 2018 року запрошуємо всіх охочих до Зали памяті музею на зустріч із Миколою Онищенком, аби почути спогади людини, яка пережила  геноцид 1932-1933 років і на власні очі бачила загибель односельчан від голоду, організованого радянською владою.

Микола Павлович пережив Голодомор в селі Роза, на околиці Бердянська. Страшні  роки Голодомору були лише початком, бо про життя Миколи Онищенка насправді можна знімати фільм. Далі були  Друга світова війна, концтабори… Та, всупереч усім пережитим жахам, він отримав дві вищі освіти, здобув вчене звання, і найголовніше, навіть евакуація з окупованого Луганська у 2014-му не забрали в нього жаги до життя та прагнення зробити світ кращим.

Дізнатися більше про життя цієї непересічної людини, поставити питання  та зробити власний аналіз злочину Голодомору 1932-33 рр.  зможете під час зустрічі в музеї.