Зустріч зі свідком Голодомору мовознавцем Ільком Корунцем

7 Листопада 2018

Дата та час проведення: 08 листопада 2018 р. о 14:00     
Місце проведення: Національний музей  «Меморіал жертв Голодомору» (Київ, вул. Лаврська, 3) 

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» в рамках проекту «Усна історія Голодомору»  продовжує цикл зустрічей з людьми, які стали свідками злочину геноциду української нації.

 

Відтак 8 листопада 2018 року запрошуємо всіх охочих на зустріч з Ільком Корунцем – видатним  мовознавцем, перекладачем, літературним критиком, професором кафедри англійської філології і перекладу Київського національного лінгвістичного університету.


Усе своє життя  Ілько Вакулович працює для того, щоб долучити українців до цінностей європейської культури. Ним були успішно перекладені з англійської, німецької та італійської мов, твори Джеймса Фенімора Купера, Артюра Рембо, Оскара Уайльда, Джанні Родарі та інших. Він був активним учасником руху шістдесятників проти зросійщення української мови.

 

Голодомор Ілько Вакулович пережив на Черкащині. Через геноцид він втратив двох сестер і брата, не мав дитинства, бо швидко подорослішав, коли в житті його родини з’явилися сльози, біль, голод і смерть:

 

     «Я був під бомбами. Я переніс страшенні злигодні під час Другої світової війни. Але! Мені найстрашніше, що згадую, то це мої 12 років і Голодомор!»


Більше спогадів, а також аналізу про той час, ви зможете почути під час зустрічі.

 

Для  довідок: (044)254-45-12, [email protected] [email protected]