Колаж із фото, де показана робота над тактильними макетами

Адаптована екскурсія та музейне заняття

16 Жовтня 2020
Друзі, ми адаптували нашу екскурсію та освітнє заняття для незрячих!
Протягом 4 місяців команда музею навчалася працювати з відвідувачами з порушеннями зору та адаптовувала культурні продукти разом з фахівцями у сфері інклюзії та доступності.
Вперше в Україні незрячі та слабозорі можуть «побачити» архівні фото, зроблені у 1932–33 роках, прослухати унікальні свідчення очевидців Голодомору, ознайомитись із архівними документами та дослідити територію музею.
Наразі екскурсію та освітнє заняття вже протестували і дорослі, і діти.
Дякуємо ГО «Культурні географії» (зокрема Валерії Карпань та Марині Хрипун), Любові Мартинець, Євгенію та Ользі Свєт, Олександру Манукьянсу, спільноті «Особливі» та УТОС за допомогу у втіленні цього проєкту — ваші поради та підтримка були дуже цінними.
Щоб відвідати екскурсію та освітнє заняття, напишіть на скриньку музею [email protected] або телефонуйте 044 254 45 11.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Відео про проєкт створила Любов Мартинець.