Австрійські парламентарі побували в Музеї Голодомору

11 Грудня 2022

У суботу, 10 грудня, Музей Голодомору відвідала офіційна парламентська делегація Австрії. До її складу увійшли голова міжпарламентської групи «Австрійська Республіка — Україна», депутат Національної ради Австрії (НЕОС) Гельмут Брандштеттер (Helmut Brandstätter), депутат Національної ради Австрії (Австрійська народна партія) Вольфганг Герстль (Wolfgang Gerstl), депутатка Національної ради Австрії (Зелені), заступниця голови комітету з питань зовнішньої політики, заступниця голови комітету з прав людини Ева Ернст-Дзідзіц (Ewa Ernst-Dziedzic) Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Австрія в України Арад Бенкьо (Arad Benkö), заступниця Посла Соня Шраген (Sonja Schragen). Нагадаємо, Національна рада Австрії — це одна із палат парламенту цієї держави.

Гості вшанували пам’ять загилих у роки Голодомору українців перед скульптурою “Гірка пам’ять дитинства”, а потім запалили свічки у Вівтарі пам’яті Музею. Після цього астрійським парламентарям провели екскурсію Залою пам’яті, під час якої вони прослухали детальну розповідь про злочин комуністичного тоталітарного режиму проти української нації.

Гості залишилися під великим враженням від почутого. Сподіваємося, це відвідання стане черговим внеском у справу майбутнього визнання Австрією Голодомору 1932—1933 років актом геноциду українcького народу.