Британські парламентарі відвідали Музей Голодомору

11 Вересня 2022

11 вересня 2022 року Музей Голодомору відвідали представники парламенту Великої Британії.

Супроводжували делегацію народні депутати України й заступниця генерального директора Музею Юлія Коцур.

Гості вшанували пам’ять жертв Голодомору біля скульптури «Гірка пам’ять дитинства», відвідали Залу пам’яті й оглянули експозицію Музею.

Гостям розповіли про історію Голодомору-геноциду, злочини комуністичного тоталітарного режиму, а також про паралелі між подіями 1932–1933 років і геноцидними діями російської армії на території України у наш час.

Після екскурсії британським парламентарям подарували літературу про Голодомор, зокрема збірник, що містить знамениту доповідь Рафаеля Лемкіна «Радянський геноцид в Україні» англійською та в перекладі на інші 32 мови, а також брошуру «Нас вбивали, бо ми українці».

У лютому 2022 року Музей Голодомору відвідала Ліз Трасс, яка нині обіймає посаду Прем’єр-міністра Об’єднаного Королівства.