Директор музею Олеся Стасюк провела зустріч з представниками Естонського інституту історичної пам’яті

5 Липня 2018

5 липня ц.р. Меморіал жертв Голодомору відвідали співробітники Естонського інституту історичної пам’яті Ельмар Гамс та Міхаела Снопкова.

Гості з Естонії подякували Меморіалу жертв Голодомору за підтримку ініціативи створення Дослідного центру та музею злочинів комунізму в Таллінні. На думку представників Естонського інституту історичної пам’яті, дослідницький центр допоможе зрозуміти механізми та ідеологію злочинів комуністичних режимів, а також проаналізувати їхнє історичне значення.

Під час зустрічі було обговорено подальшу співпрацю між установами. На її завершення співробітники музею ознайомили гостей з Залою пам`яті та територією Меморіалу.

Естонський інститут історичної пам’яті було створено у 2008 році. Головним завданням роботи Інституту є надання громадянам Естонії комплексного та об’єктивного огляду стану прав людини в Естонії у роки радянської окупації .