Директорка Меморіалу жертв Голодомору на Громадському радіо

16 Липня 2019

15 липня генеральна директорка Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» взяла участь у етері на Громадському радіо, де розповіла про проєкт «Голодомор: нищення ідентичності» та про повсякденну роботу музею.

Розповідаючи про проєкт «Голодомор: нищення ідентичності», Олеся Стасюк зауважила: «Ми вирішили звернутися до жителів нашого міста та гостей Києва, які їздять громадським транспортом і не завжди мають час відвідати Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», та розповісти їм про те, що Україна мала до Голодомору. Розвіяти той міф, що всі надбання прийшли до нас з «совєтами», і якби не радянська окупація, то в нас би нічого не було».

Директорка музею запросила усіх слухачів приєднуватися до поминальних заходів в День пам’яті жертв Голодомору у четверту суботу листопада і, зокрема, відвідати у цей день меморіальний комплекс.

Розмову можна прослухати перейшовши за посиланням