До музею завітали представники норвезької громадської організації

19 Квітня 2019

19 квітня 2019 р. Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відвідали члени норвезької громадської організації «Support to the people of Ukraine» П’єр-Кааре Холдал, а також Ольга Самарська. Вони запропонували співпрацю у справі поширення інформації серед норвежців щодо подій 1932-1933 років в Україні, адже Королівство Норвегія досі не визнало Голодомор геноцидом українського народу. Разом з тим, гості попросили документи для підготовки відповідної дипломатичної резолюції, яку має розглянути уряд Норвегії. Найближчим часом усі необхідні документи буде зібрано та передано. 

Представники громадської організації висловили намір щодо спільного проведення у листопаді 2019 р. в м. Осло Міжнародної конференції, де було б представлено різні напрями досліджень теми Голодомору, а також інші українсько-норвезькі та українсько-шведські культурні проекти.

Слухаючи екскурсію, гості цікавились різними фактами та деталями історичних подій, що розгорнулись на теренах України в 1932-1933 роках. Їх надзвичайно вразив рівень жорстокості та цинізму, що панував в той час. На завершення вони вшанували пам’ять жертв Голодомору, запаливши свічки на Вівтарі пам’яті.