Друга книга харківського тому Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років на сайті музею

14 Листопада 2018

На офіційний інтернет-ресурс Меморіалу жертв Голодомору додано другу книгу харківського тому Національної книги пам’яті .

До Книги другої Харківського тому Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років включені відомості про померлих мешканців Валківського, Ізюмського, окрім міста Ізюм, Кегичівського, Коломацького, Красноградського, Краснокутського, Куп’янського, Лозівського, Печенізького, Сахновщинського та Шевченківського районів. Мартиролог книги поданий за сучасними районами та сільрадами Харківської області. Харківський том побудований за єдиною структурою та містить крім мартирологу розділи документів, свідчень очевидців, довідку про адміністративно-територіальний поділ, покажчики та список скорочень. Видання розраховане на науковців, викладачів вищих навчальних закладів, істориків, краєзнавців, усіх тих, хто цікавиться історією Харківщини.

Видання буде презентовано на День пам’яті жертв Голодомору у Харкові. Незабаром, відвідувачі Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» зможуть ознайомитися з друкованою версією книги у Залі пам’яті Меморіалу.