Дружній візит колег з Естонії

24 Квітня 2019

25 квітня 2019 року до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» завітали естонські гості. Член Правління Естонського інституту історичної пам’яті Меєліс Маріпуу оглянув музейну експозицію, подивився документальний фільм про Голодомор, ознайомився з проектом будівництва другої черги музею.

Після екскурсії обговорили напрями майбутньої співпраці. Зокрема, навесні 2020 року у Міжнародному меморіальному музеї пам’яті жертв комунізму (м.Таллінн, Естонія) будуть експонуватися банерні виставки Меморіалу «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-1933 рр.» та «Нас вбивали, бо ми українці».

Міжнародний меморіальний музей пам’яті жертв комунізму в Батарейній морській фортеці-в’язниці стане першим в світі комплексним музеєм злочинів комуністичного режиму.

Естонські історики та музеєзнавці також візьмуть участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблема екзистенційного вибору під час Голодомору – геноциду» (м.Київ, 12 листопада 2019 р.), організатором якої, є Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».