Джері Бермана тепер можна слухати: озвучено найцікавіші фрагменти листів очевидця Голодомору на Донбасі

15 Березня 2023

Освітня команда Музею Голодомору продовжує створювати доступний простір для наших відвідувачів. Пропонуємо вашій увазі озвучені фрагменти листів Джері Бермана, молодого інженера-будівельника з Південної Африки, який у 1932—1933 роках працював у Станиці Луганській на будівництві мосту через Сіверський Донець.

Його листи, в яких він ділився враженнями про СРСР зі своїми рідними та друзями, містять унікальну інформацію про умови життя українців у «комуністичному раю».

Також у відеоролику ви почуєте історію самого Джері Бермана, дізнаєтесь, як через багато років написані ним у 1932-1933 роках листи були випадково знайдені на горищі будинку в Манчестері та як потрапили до нашого музею.

Підготувала текст та змонтувала відео Галина Голубєва, текст читала Тетяна Асєєва.

Запрошуємо до перегляду!