Інтерактивний урок для студентів Олімпійського коледжу

6 Березня 2019

5 березня 2019 співробітниця Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Яна Городняк провела інтерактивне заняття «Як розрізняти правду і фейки у ЗМІ» для студентів Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного. В подальшому планується проведення низки уроків для майбутніх спортсменів.

Метою даного заняття є формування у дітей відповідального громадського ставлення до розголошення інформації про несправедливість та грубі порушення прав людини. Урок за формою є інтерактивним і складається з двох вправ та перегляду фільму. Виконуючи завдання, учні працюють з первинними історичними документами та медіа текстами.

В ході заняття учням запропоновано переглянути навчальний фільм «Територія Голодомору: пам’ять невмируща» з подальшим обговоренням. В фільмі звертається увага на проблему відповідальності ЗМІ у висвітлені та приховуванні порушень прав людини. Історія Голодомору – як урок історії, про те, як в потоці офіційних заперечень і журналістської брехні , вбивство 7 мільйонів українців стало непоміченим в світі в 1930-х рр..  і в наступні понад 50 років.

Меморіал жертв Голодомору запрошує студентів та учнів до участі в освітніх проектах музею.

Для запису на заняття прохання телефонувати: (044) 254-45-11