Команда Музею зустрілася з колегами з Польщі: представниками з Музею історії Польщі та Польського інституту в Києві

10 Червня 2021

10 червня команда Музею Голодомору зустрілася з колегами з Польщі – Анною Пєкарською, заступницею директора Музею історії Польщі, Войцєхом Кальватом, керівником відділу міжнародних проєктів цього ж музею та Робертом Чижевським, директором Польського Інституту у Києві, Радником Посольства РП в Україні.

Працівники Музею Голодомору провели оглядову екскурсію експозицією музею, розповіли про плани команди, обмінялися музейним досвідом з представниками Музею історії Польщі та Польського Інституту у Києві.

Команди обговорили можливу майбутню співпрацю.

Нагадаємо, Національний музей Голодомору та Музей історії Польщі є членами Платформи європейської пам’яті та сумління. Цей міжнародний проєкт покликаний діяльність та злочини тоталітарних режимів в Європі в ХХ столітті.