Підписано меморандум із «Гільдією гідів»

9 Лютого 2021

Національний музей Голодомору-геноциду підписав меморандум із громадською організацією «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів».

У співпраці музейники та гіди будуть проводити події, організовувати освітні заходи та ділитися досвідом.

Іноземні туристи знайомляться з культурою й минулим України, взаємодіючи із містом та людьми. Важливою складовою екскурсійної історичної оповіді є тема Голодомору-геноциду.

Експерти з теми Голодомору поділяться порадами про те, як розповідати про геноцид українців та які відповідники підбирати до української термінології, а також консультуватимуть гідів щодо музейних та історичних питань.

Гільдія гідів громадська організація, створена з метою об’єднання професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів, сприяння професійній діяльності, захисту їхніх економічних, юридичних і професійних прав та інтересів, просвітницької, наукової та освітньої діяльності для сприяння розвитку, популяризації й просування України та Києва як туристичних об’єктів на внутрішньому та світовому рівні, впровадження сучасних досягнень у наданні туристичних послуг за європейськими стандартами, розвитку й укріплення ділової співпраці членів організації з представниками туристичного ринку України.