Меморіал жертв Голодомору отримав лист-подяку за передані книги

23 Червня 2019

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» має постійний зворотній зв’язок з бібліотеками, які поповнили свої фонди книгами переданими музеєм.

Сьогодні на пошту музею надійшов лист від Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника з подякою за передані книги в рамках проекту «Книги для 100 університетів і бібліотек України».

Цей проект ініційованого Меморіалом жертв Голодомору та філіалом музею «Інститутом дослідження Голодомору», спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, громадською організацією імені Омеляна Ковча. Проект спрямований на поповнення фондів наукових бібліотек сучасними науковими та науково-популярними виданнями з історії України ХХ ст., зокрема працями про геноцид української нації – Голодомор 1932–1933 рр.

Протягом квітня – початку червня цього року науковим бібліотекам 80 вищих навчальних закладів України державної форми власності, Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, 24 обласним універсальним науковим бібліотекам, 76 міським та  районним бібліотекам були передані близько 180 комплектів у  кількості близько  9 тис. книг.