Меморіал жертв Голодомору передав книги для Харківського національного університету імені Василя Каразіна

16 Травня 2019

В рамках проекту «Книги для 100 університетів і бібліотек України» ініційованого Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, громадською організацією імені Омеляна Ковча, було передано комплекти книг з історії України, у тому числі з тематики геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років.

Усі передані книги – це рідкісні видання, енциклопедична література, що видавалася не для продажу. На їх сторінках розкривається правда про Голодомор-геноцид української нації, руйнуючи давно вкорінені «совєцькі» стереотипи. Книги мають українське патріотичне спрямування, покликані вести боротьбу за свідомість, насамперед, молоді, яка формує національну українську еліту. «Перемога народжується не на полі бою, а у школах та університетах» – із цим меседжем проект рухається Україною, відкриваючи громадськості правду про різні хронологічні періоди історії України.