Меморіал жертв Голодомору поділився досвідом освітньої роботи з учителями з Німеччини

9 Липня 2018

Щодня Меморіал жертв Голодомору відвідують школярі та студенти, які є нашою цільовою аудиторією. Тому освітня діяльність посідає важливе місце в роботі музею. Окрім оглядових і тематичних екскурсій, ми розробили інтерактивні заняття для різних вікових груп і завжди готові поділитися нашим досвідом з колегами.

Відтак, 7 липня 2018 року завідувач освітнього відділу музею Яна Бедик мала зустріч з групою учителів та музейників з Німеччини, які перебувають в Україні з метою ознайомлення з українською культурою пам’яті. Німецькі колеги ознайомилися з територією Меморіалу жертв Голодомору, прослухали екскурсію про історію радянського геноциду українців в 1932-1933 роках. Після екскурсії всі зосередилися на освітніх проектах музею. Гості мали питання щодо історії музею, напрямків роботи та аудиторії.

По завершенню зустрічі Яна Бедик передала всім в дарунок диски з навчальним фільмом «Територія Голодомору: пам’ять невмируща», що орієнтований на школярів і рекомендований до використання під час уроків історії.

Дякуємо організаторам поїздки, Земельному Центру політичної освіти Тюрингії, за візит німецьких викладачів та музейних працівників до Меморіалу жертв Голодомору, що було унікальною можливістю для нас поділитися досвідом роботи з трагічною історією та дізнатися, як з цим працюють колеги в Німеччині.

З повним переліком освітніх занять Меморіалу жертв Голодомору Ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті. Інтерактивні заняття і майстер-клас регулярно проводяться в музеї, за умови попереднього замовлення.