Меморіал жертв Голодомору відвідала кореспондентка «Газети виборчої»

16 Лютого 2018

16 лютого 2018 року до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» завітала Едіта Іванюк – журналістка авторитетного польського видання «Газета виборча».

Едіта Іванюк готує відеоряд, який 28 лютого 2018 р. буде транслюватися під час презентації у Варшаві польського видання книги про Голодомор американо-британської журналістки і письменниці Енн Еппелбаум «Червоний голод: війна Сталіна проти України».

Кореспондентка відвідала Меморіал жертв Голодомору, ознайомилася з експозицію Зали пам`яті та територією Меморіалу, та поспілкувалася з співробітниками музею. Головний зберігач фондів, Ніна Лапчинська, яка 25 років займається дослідженням історії Голодомору та злочинів тоталітарного радянського режиму в Україні, розповіла про процеси відновлення пам’яті про Голодомор в Україні, історію визнання Голодомору геноцидом української нації тощо.

Газета «Виборча» (польською Gazeta Wyborcza) є найвідомішим польським виданням. Видається з 1989 року.