Міністр міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо відвідала Меморіал жертв Голодомору

19 Липня 2018

19 липня  2018 року Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відвідала  делегація із Канади на чолі із Міністром міжнародного розвитку та франкофонії Марі-Клод Бібо.

Високоповажна гостя вшанувала пам’ять жертв Голодомору покладанням квітів, ознайомилася з експозицією Зали пам`яті, запалила свічку на Вівтарі.

Під час екскурсії працівники музею ознайомили делегацію з історією геноциду української нації, що був вчинений керівництвом Радянського Союзу на чолі зі Сталіним. Марі-Клод Бібо переглянула мартиролог жертв Голодомору в томах Національної книги пам’яті та була вражена механізмом приховування радянською владою акту злочину-геноциду.

Міністр залишила відгук у Книзі Почесних Гостей та подякувала адміністрації та працівникам Меморіалу за збереження пам’яті про Голодомор.

За повідомленням МЗС Канади, Марі-Клод Бібо перебуватиме з кількаденний візитом в Україні (18-23 липня). Під час свого візиту вона зустрінеться з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також з іншими українськими міністрами аби «обговорити український план реформ, включно зі стратегією втілення цілей сталого розвитку ООН».

Нагадаємо, що Канада була однією із перших держав, що визнала Голодомор актом геноциду.