Міністр національної оборони Канади Харджіт Сінгх Саджан відвідав Меморіал жертв Голодомору

19 Травня 2019

19 травня  2019 року Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відвідала офіційна делегація із Канади на чолі з Міністром національної оборони Канади Харджітом Сінгхом Саджаном. Делегацію супроводжували Посол Канади в Україні Роман Ващук, Президент Світового Конгресу Українців Павло Ґрот та засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital, голова Ради директорів Американської торговельної палати в Україні Олена Кошарна.

Гості вшанували пам’ять жертв Голодомору, поклавши квіти, а також ознайомилися з експозицією Зали пам`яті та запалили свічки на Вівтарі.

Під час екскурсії працівники музею ознайомили делегацію з історією геноциду української нації, що був вчинений керівництвом Радянського Союзу на чолі зі Сталіним.

Гості відзначили важливість вивчення історії Голодомору-геноциду в Україні та всьому світі, щоб запобігти вчиненню такого злочину в майбутньому.

Нагадаємо, що Канада була однією з перших держав, що визнали Голодомор актом геноциду.