Міжнародний день музеїв в Меморіалі жертв Голодомору

18 Травня 2019

Вітаємо всіх з Міжнародним днем музеїв!

Цей день ми вирішили відзначити проведенням Освітнього марафону.

Розпочався наш марафон з цікавої розповіді Яни Городняк про місце свічки в традиційній культурі та в символіці нашого музею та майстер-класу для наших маленьких відвідувачів з виготовлення свічки.

А потім Ірина Батирєва разом з восьмикласниками 32 київської школи дивилися мультфільми.

Але не просто дивились, а намагатись побачити закладене в радянських дитячих мультиках підводне каміння пропаганди та розвивати критичне мислення. Дітям це чудово вдалося)) Приємно бачити, що сучасні школярі вміють аналізувати інформацію та робити самостійні висновки.

Освітній марафон завершився кураторською екскурсією Ірини Курганської виставкою «Церква на захисті християнського і національного». Історія Української Церкви, її боротьба за існування та, нарешті, здобуття у наш час автокефалії тісно пов’язані з боротьбою за незалежність української держави, а сама Українська Церква недарма вважається душею українського народу.

Завжди приємно бачити зацікавлені обличчя наших відвідувачів.

Дякуємо всім, хто приєднався сьогодні до нашого Освітнього марафону!