Музей Голодомору бере участь у Міжнародному тижні музеїв

11 Травня 2020

MuseumWeek — всесвітній фестиваль культурних установ у соціальних мережах. Протягом семи днів музеї, архіви, галереї, бібліотеки та інші культурні установи користуватимуться загальними хештегами та публікуватимуть дописи на теми, запропоновані організаторами.

Головна тема Міжнародного тижня музеїв цього року — «Єднання». «Сьогодні надзвичайно важливо бути одним цілим, перебуваючи на відстані. Спільними зусиллями міжнародна культурна спільнота може нести спокій і почуття єднання, коли це нам так необхідно», — зазначають організатори.

Музей Голодомору приєднується до ініціативи міжнародної спільноти. На своїх офіційних сторінках у соціальних мережах, а саме на Facebook та Instagram ми публікуватимемо дописи, які відповідатимуть темам Тижня музеїв. Публікації ви можете відшукати за #NationalHolodomorGenocideMuseumMW #MuseumWeekHolodomorMuseum #MuseumWeek #MuseumWeek2020 #MuseumsForCulture #MuseumsFromHome #StayHome #ShareCulture. Це ще одна можливість поширити знання про Голодомор-геноцид — один із найбільших злочинів тоталітарного режиму СРСР у ХХ столітті.

Будучи на відстані десятків або тисяч кілометрів один від одного, ми можемо бути об’єднаними спільною історією, вподобаннями, цінностями та мріями.