Музей Голодомору долучився до проєкту «Архів війни»

25 Жовтня 2022

Національний музей Голодомору-геноциду підписав договір про співпрацю з громадською організацією Докудейз.
Співробітництво відбуватиметься у межах проєкту «Архів війни» – бази свідчень про російсько-українську війну від 24 лютого 2022 року, яка постійно поповнюється. Вона містить відео-, фото-, аудіоматеріали, які свідчать про можливе вчинення воєнних та інших міжнародних злочинів, скоєних в Україні, історії про опір і героїзм українців. Ці матеріали Музей Голодомору зможе використовувати для власних проєктів і досліджень.

Архів побудований згідно з міжнародними стандартами використання матеріалів, тож збережені файли зможе використати Міжнародний кримінальний суд.
Команда Музею Голодомору також записала вже більше 50 свідчень людей, які постраждали від війни або стали очевидцями звірств російських військ на тимчасово окупованих територіях, які стануть частиною «Архіву війни».

Тож якщо ви чи ваші близькі постраждали внаслідок російсько-української війни, або ж стали свідками воєнних злочинів на тимчасово окупованих територіях й готові розповісти про це – повідомте на електронну пошту [email protected], або ж на будь-який зручний для вас месенджер (+38 068 083 65 18).